درباره ما

پروژه‌ی شهربابک دات کام از سال ۱۳۸۶ در شرکت پیام آَشتی کلید خورد. پس از گذشت ۱۰ سال، با گذر از فراز و نشیب های فراوان، با همکاری افراد و نهادهای مختلف، شهر الکترونیک شهربابک راه اندازی شد.

این وبسایت شامل بخش های مختلفی است از جمله: بازار شهربابک (بانک اطلاعات مشاغل شهربابک)، اخبار شهربابک، رسانه های شهربابک و امکانات دیگری که به مرور افزوده می شود. از آنجا که بیشتر مردم با گوشی موبایل از اینترنت استفاده می کنند، این وبسایت به صورت واکنش گرا طراحی شده و بر روی گوشی های مویابل هم به خوبی اجرا می شود.

بخش اخبار شهربابک امکان انتشار اخبار با مدیریت اختصاصی نشریات را مهیا کرده است که امکان دسترسی شهروندان به منابع مختلف خبری را فراهم نموده است. همچنین امکان انتشار پرونده های چندرسانه ای، قابلیت پخش تصاویر، ویدئوها و فایل های صوتی را به اخبار متنی می افزاید.

بازار شهربابک امکانی است برای افرادی که نیاز به دسترسی آسان و سریع به اطلاعات کسب و کارهای شهر دارند. از سوی دیگر صاحبان کسب و کار می توانند با درج اطلاعات تماس، نشانی، تصاویر، محصولات و خدمات خود، کسب و کار خود را به طور شبانه روزی در معرض دید مشتریان قرار دهند. امکان به روزرسانی از طریق اینستاگرام از دیگر قابلیت های وبسایت بازار شهربابک است. وبسایت شهر الکترونیک شهربابک به نشانی www.shahrbabak.com قابل دسترس است و شماره پشتیبانی ۰۹۰۳۳۹۲۳۱۱۱ آماده‌ی پاسخگویی می باشد.