برگزاری بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی در شهربابک

برگزاری بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی در شهربابک

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی با هدف ترویج ورزش های همگانی و روحیه نشاط در بین مردم وبا حضور عوامل برنامه ی صبح ونشاط همراه با پخش زنده از شیکه ی سه سیما برگزار خواهد شد.

پاریزی رییس اداره ورزش و امورجوانان شهربابک در جلسه هماهنگی این برنامه گفت: در این برنامه،پیاده روی مردم شهربابک ومعرفی پتانسیل های شهرستان به مدت 90دقیقه از شبکه ی سه سیما پخش خواهد شد که این امر می تواند در معرفی ظرفیت های همه جانبه ی شهرستان بسیار موثر باشد.

پاریزی اضافه کرد:مسیر پیاده روی احتمالا از گلزار مطهر شهدا،خیابان امام خمینی،میدان شهید چمران وسقاخانه خواهد بود که امکان تغییر مسیر وجود دارد.وی خاطرنشان کرد: همایش پیاده روی خانوادگی  جمعه 20مرداد ماه در شهربابک برگزار خواهد شد.

پیش بینی می شود 20تا30نفر در همایش شرکت کنند

قاسم شمسی در این جلسه با ابراز خوشبختی از برگزاری این همایش گفت:با توجه به علاقه ی شهروندان به ورزش های همگانی وهمچنین جایزه ی ویژه ی خودرو،پیش بینی می شود که جمعیتی 20یا30هزار نفری را شاهد باشیم که حضور این جمعیت بسیار کم سابقه است.

یک دستگاه خودروی پراید جایزه ی ویژه ی پیاده روی

شمسی گفت:اسپانسر اصلی این همایش باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس  می باشد که در راستای مسئولیت های اجتماعی و حوزه ورزش های همگانی بخش عمده ی هزینه ها وخریداری جایزه ی ویژه ی همایش که یک دستگاه خودروی پراید می باشد را نیز برعهده گرفته است.

شمسی تاکید کرد:شرکت های اقماری مس وسایر شرکت ها میتوانند به عنوان اسپانسر مالی در برگزاری این همایش و اهدا جوایز نقش داشته باشند.

توزیع قبوض قرعه کشی در مسیر قرعه کشی انجام نمی شود

پاریزی تاکید کرد:با توجه به تراکم جمعیت ،توزیع قبوض قرعه کشی در مسیر پیاده روی به هیچ وجه انجام نخواهد شد وشهروندان برای تهیه قبض قرعه کشی باید چند روز قبل از همایش اقدام کنند.وی تاکید کرد:فردی که برنده ی جایزه ی ویژه یک دستگاه خودرو می شود باید حتما در همایش حضور داشته باشد.

در این جلسه تاکید شد:هر فرد فقط یک قبض تهیه کند ،زیرا باید سریال روی قبضی که از صندوق قرعه کشی بیرون می آید با شماره سریال قبضی که توسط برنده ارائه می شود همخوانی داشته باشدو در صورتی که فرد برنده قبضی را ارائه دهد که سریالش همخوانی نداشته باشد جایزه ویژه به او تعلق نمی گیرد.

روسای کمیته های برگزاری همایش تاکید کردند:تهیه قبوض متعدد از فرهنگ و شان مردم شهربابک به دور است و با توجه به پخش زنده ی صداوسیما،امیدواریم که این اتفاق که جلوه ی خوبی ندارد و باعث ضایع شدن حق  خود ودیگران نیز می شود رخ ندهد.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *