۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

  • تلگرام
  • اینستاگرام

ورزش برای بعضی ها تبدیل به دکان کاسبی شده است

ورزش برای بعضی ها تبدیل به دکان کاسبی شده است

شهربابک 15 سال پرچمدار ورزشهای رزمی استان است

نشست صمیمی  روسای هیات های ورزشی با فرماندار ونماینده ی شهربابک  برگزار شد و روسای هیات ها هرکدام به بیان کمبود ها ومشکلات خود در زمینه ورزشی پرداختند.

جز معدود شهرستان هایی هستیم که سالن استاندارد مسابقه ای نداریم

پاریزی رییس اداره ورزش وجوانان شهربابک در این جلسه گفت: متاسفانه هنوز برای میزبانی برخی مسابقات مشکل داریم وبه دلیل نداشتن یک سالن استاندارد مسابقه ای بسیاری از مسابقات را نمی توانیم برگزار کنیم اما علیرغم کمبود ها ،در کیفیت کاری وبرنامه ریزی ومدیریت فضاها از بسیاری از شهرستان های دیگر استان جلو هستیم.پاریزی گفت :4هزار نفر ورزشکار سازماندهی شده داریم اما متاسفانه فقط یک سوم آنان تحت پوشش بیمه ی ورزشکاران هستند.

ورزش فقط فوتبال نیست ، هندبال را هم دریابید

اسلامی رییس هیات هندبال شهربابک گفت:درست است که فوتبال ویترین ورزش هاست و علاقمندان زیادی دارد اما باید بر اساس بازدهی و موفقیت های رشته ها به آنها بها داد وفضای ورزشی به آنان واگذار کرد.وی ادامه داد:بخش عمده ای از فضاهای ورزشی در اختیار فوتبال وفوتسال است وامیدواریم تدبیری اندیشیده شود که ورزش هندبال هم مورد اهمیت واقع شود وفضا وامکانات بیشتری در اختیارش قرار گیرد.

250میلیون وام برای خرید اسلحه

رسولی رییس هیات تیراندازی در این جلسه گفت:تیراندازی تراپ باعث جذب بسیاری از شکارچیان شده است به طوریکه سال 94بیش از 250میلیون تومان وام گرفتیم تا علاقمندان بتوانند اسلحه خریداری کنند.وی تاکید کرد:برای خرید دستگاه تراپ نیازمند کمک مالی هستیم.

سیرجان ورفسنجان با فوتبال از ما سبقت گرفتند

نیکونام رییس هیات فوتبال شهربابک در دفاع از ورزش فوتبال گفت:امروزه فوتبال فراتر از یک ورزش است و میتواند در بسیاری از زمینه ها مانند معرفی یک شهرستان واستان نقش موثری داشته باشد.وی اظهار داشت:شهرستان هایی مانند سیرجان ورفسنجان با ورزش فوتبال بود که از ما سبقت گرفتند.نیکونام یادآور شد20تیم فوتبال در شهربابک قعال است که با فعالیت باشگاه مس به زودی به قطب فوتبال استان تبدیل خواهیم شد.

تلاش ها بسیار اما هدف گذاری معیوب است

کافی مدیر امور خدمات اجتماعی مس منطقه کرمان در این جلسه گفت:خوشبختانه تلاش های بسیاری در ورزش شهربابک صصورت می گیرد اما متاسفانه هدف گذاری خوبی نشده است.ما اینقدر زیرساخت وفضای ورزشی را با چه هدفی وو به امید چه جایگاهی در کشور وجهان آماده می کنیم؟آیا مشخص کرده ایم؟کافی با طرح این سوالات اظهار داشت: ورزش زمانی تاثیرگذار وموثر خواهد بود که اهداف کوتاه مدت وبلند مدت برایش تعریف شود.

به روز بودن مهمتر از بومی بودن

مهندس کافی بیان داشت:اینکه از مربیان بومی استفاده می شود حرکتی بسیار پسندیده است اما مربیان باید برای به روز رسانی دانش واطلاعات ورزشی شان تلاش کنند.وی خاطرنشان کرد:ورزش سیرجان با پیشرفت بسیاری همراه بوده است ویکی از مهمترین علت های آن استفاده از مربیان به روز کشوری بوده است.

از خودمان بخاری نشان دهیم

هادی نیا مسئول هیات شنا با تاییدسخنان مهندس کافی مبنی بر بی هدفی در ورزش شهربابک گفت:فعالین ورزشی وروسای هیات های ورزشی بخاری از خود نشان دهند،همه ی کار ها که دست مسئولین نیست،خودمان هم باید تلاش کنیم وفقط طلبکار بقیه نباشیم.وی بر اخلاق ورفتار حسنه ی مربیان تاکید کرد وگفت:یک مربی ورزشی باید از همه نظر حتی وضعیت پوشش یک الگو باشد،اما چند نفر مربی داریم که  در ادب واخلاق  وزیمنه های دیگر الگوی جامعه باشند؟

ورزش برای بعضی ها تبدیل به دکان شده است

هادی نیا اظهار داشت:باید این واقعیت را بپذیریم  که ورزش برای بعضی ها فقط یک دکان است واین اصلا پسندیده نیست وباید تلاش شود که ورزش شهربابک از هر لحاظی در استان الگو شود زیرا این قابلیت وتوانایی وجود دارد.هادی نیا با اشاره به برخی ضعف های فرهنگی در حوزه ی ورزش گفت:متاسفانه در راستای پیشبرد ورزش شهرستان قدمی برداشته نشده است.

15سال پرچمدار رزمی استان هستیم

محمدحسین بهزادی رییس هیات ورزشهای رزمی اظهار داشت:هیات ورزش های رزمی از سال 81تاسیس شده است وتا کنون به عنوان پرچمدار رزمی استان بوده ایم و حتی قهرمان کشوری وجهانی هم پرورش داده ایم.بهزادی با اعلام این خبر که دوماه دیگر اعزام رزمی کار به مسابقات جهانی را در برنامه دارد گفت:با کمک خیرین ورزشی ساز،سالن ورزشی  هیات نیز در مجموعه ورزشی شهیدان خدادایان وفتحی احداث وتکمیل شده است.

فرماندار به قولش عمل کند

سلیمانی رییس هیات کشتی گفت:فرماندار شهربابک قول خرید تشک به هیات کشتی را داده بود که هنوز عملی نشده است وهنوز امیدواریم که این قول به مرحله عمل برسد..در این جلسه دیگر هیات های ورزشی،نماینده وفرماندار شهربابک وهیات مدیره باشگاه صنعت مس شهربابک هم به ایراد سخن پرداختند.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *